Sinop Siad Haberleri

SİAD Sinopluları iftarda buluşturdu

Sinoplu İş Adamları Derneği (SİAD) tarafından iftar organizasyonu düzenlendi. 

Her yıl geleneksel hale gelen SİAD iftar yemeği yoğun katılımla Küçükçekmece Paşa Garden Restaurant’ta gerçekleşti.

Siyasetten sanata, il dünyasından sivil toplum örgütlerine, kanaat önderlerinden bürokrasiye birçok alanda Sinop’un değerleri SİAD iftar yemeğinde bir araya geldi.

Yemekte İçişleri Bakan Yardımcısı Mehmet Ersoy, AK Parti Sinop Milletvekili Dr. Nazım Maviş, Galatasaray Spor Kulübü Başkan Yardımcısı Yusuf Günay, Küçükçekmece Kaymakamı Harun Kaya, SİNKON Genel Başkanı Bahattin Demircan, SİNDEF Genel Başkanı Hasan Dalkıran, ASİDER Yönetiminden Şenol Birol Yıldırım, Kanuni Sultan Süleyman Eğitim ve Araştırma Hastanesi Başhekim Yardımcısı Dr. Mehmet Aslan, Dr. Cengiz Tamer, Dr. Sezai Öztürk, Beşiktaş eski belediye başkan yardımcılarından Rıfat Örnek, CHP Güngören Belediye Başkan Adayı İsmet Yaşar, CHP Küçükçekmece Belediye Başkan Aday Adayı Fatih Üstünbaş, SİNDEF Meclis Başkanı Zeki Şahin, Sinop Dernekçiliğinin duayenlerinden Ramazan Ulu, SİYAD onursal başkanı Şevket Tırıl, SİAD eski başkanlarından Yusuf Özer, Selim Kutval, Nihat Önder’in yanı sıra SİAD Yönetim Kurulu ve SİAD üyeleri hazır bulundu. Ak Parti İstanbul Milletvekili Şirin Ünal, CHP Sinop Milletvekili Barış Karadeniz, 22.Dönem Sinop Milletvekili Cahit Can ve İstanbul Vali Yardımcısı M. Bahattin Atçı’da programa gönderdikleri telgraf ile katıldı. 

Sinop tüm kanaat önderleri iftarda buluşurken yapılan konuşmalarda SİAD’a teşekkür edilerek yapılan organizasyondan duyulan memnuniyet ifade edildi.

SİAD Başkanı Rafet Orhan yaptığı konuşmada katılan herkese çok teşekkür ederek SİAD ailesi olarak Sinop camiasının tüm kanaat önderleri ile bir araya olmaktan duydukları memnuniyeti ifade etti  SİAD olarak Sinop ve Sinoplu için üretmeye çalışmaya devam edeceklerini kaydeden Başkan Orhan, bu akşam bir kez daha SİAD ailesinin bir arada birlik beraberlik ve dayanışma içerisinde örnek bir tavır sergilediğini kaydetti.
Yaklaşık 300 kişinin katıldığı geleneksel iftar yemeğinin sunuculuğunu SİAD Genel Sekreteri Barbaros Baltacı yaptı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir