FuarGüncel HaberlerSinop Siad Haberleri

SİAD Fuara hazırlanıyor

Sinoplu İş Adamları Derneği (SİAD),  Proaktif Fuarcılık iş birliği ile 19-22 Aralık 2019 tarihlerinde Sinoplu İş Adamları Fuarı düzenleyecek. Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği(TOBB) tarafından onaylanan ve KOSGEB tarafından desteklenen fuar ile uluslararası arenada Sinop İş Dünyasının sesi duyurulmuş olacak.

Yenilikçi ve gelişime açık olan Sinoplu İş Adamları Derneği birlik ve beraberlik içinde yaptığı başarılı çalışmalarına bir yenisini daha ekleyerek 2017 SİAD forumunu 2019 Uluslararası SİADEXPO (Sinoplu İş Adamları Fuarı)’na dönüştürdü. 
SİAD ve Proaktif Fuarcılık iş birliği ile 19-22 Aralık 2019 tarihlerinde İstanbul Fuar Merkezi(İFM)’de düzenlenecek olan Sinoplu İş Adamları Fuarı, Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği(TOBB) tarafından onaylanması ve KOSGEB tarafından desteklenmesi ile de uluslararası arenada Sinop İş Dünyasının sesini duyurmuş olacak. 

Fuara katılacak Sinoplu iş adamları şimdiden yerlerini almaya başladı. 
Gayrimenkul ve inşaat sektörünün öncü kuruluşlarından olan ve 25 yılı aşkın süredir on binlerce yatırımcıya kazanç kapısı olan güvenin ve tecrübenin adresi Yeşil Vadi Arsa Ofisi ve İnşaat da Sinop İş Adamları Fuarı’nda yer alarak katılımcılarla buluşacak. Yeşil Vadi Arsa Ofisi ve İnşaat Yönetim Kurulu Başkanı aynı zamanda Sinoplu İş Adamları Derneği Yönetim Kurulu Başkanı Rafet Orhan yaptığı açıklamada; “İlki 2017 yılında yapılan Sinop İş Dünyası ve Girişimci Formu’nun uluslararası alana taşınarak fuar formatında yapılmasından duyduğu memnuniyeti ifade ederek ‘ 2017 yılında da şirket olarak katılmış ve önemli kazanımlar elde etmiştik. Sinoplu İş Adamlarının birlik beraberlik ve dayanışma içerisinde bu fuarda olmalarını önemsiyorum. Fuarımız’ın iş dünyasına, memleketimize ve ülkemize hayırlar getirmesini diliyorum’ Sinoplu İş Adamları Derneği Başkanı Rafet ORHAN, SİAD Başkanlığı yanı sıra Türk Kızılay’ı Küçükçekmece Şube Başkanlığı gibi sivil toplum örgütlerinde aktif olarak görev alarak önemli hizmetlerde bulunuyor” dedi. 

25 yılı aşkın süredir sektörünün önde gelen firmalarından olan Yeşil Vadi Arsa Ofisi ve İnşaat 17 bini aşkın müşterisine sağladığı avantajlar ve kazanç ile adından sıkça söz ettiriyor. 

Sinoplu İş Adamları Fuarına katılım sözleşmesini Proaktif Fuarcılık firması yönetim kurulu başkanı Hüseyin Şahin ile imzalayan Rafet Orhan tüm Sinoplu İş Adamlarını bu fuarda görmek istediğini söyledi. Proaktif Fuarcılık firması yönetim kurulu başkanı Hüseyin Şahin ise ilk sözleşmeyi Sinoplu İş Adamları Derneği Başkanı Rafet Orhan ile yaptıklarını belirterek fuara Sinoplu İş Adamlarının ilgi ve alakasından memnuniyet duyduklarını ifade etti. Fuara uzun bir süre kalmasına rağmen Sinop İş Dünyasının fuara yoğun ilgi gösterdiğini belirterek iş dünyasına teşekkür etti.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir